Vítá Vás Dětský domov Kašperské Hory!

Jak pomoci?

Peklo na Horách


V neděli 5. prosince 2021 jsme již tradičně vyrazili za čertama na Kašperské Hory, všichni jsme se velmi těšili, zejména na mikulášskou výslužku. Odvážnější z nás tvrdili, že se nebojí, protože čerti nejsou, jsou to pouze lidi v maskách.

Když jsme dorazili, uvítala nás ponurá, pekelná atmosféra - vše bylo dokonale připraveno ve sklepě dětského domova, od báječných kostýmů a masek čertů, anděla a Mikuláše, přes detaily obrovských pavouků a strašidelnou dekoraci s pekelnou knihou i váhou pro hříšníky až po strašidelné osvětlení způsobené mihotáním světla ze spousty svíček a loučí. A nechyběl ani pekelný zápach!

Není divu, že i v tom největším odvážlivci byla malá dušička, když po nekonečných schodech sestupoval do strašidelného pekla. Nakonec si všichni oddychli, peklo a čerti si nikoho nenechali; dokonce ti nejodvážnější se s čerty mohli i vyfotit. Jen některé děti nakonec změnily názor - tohle byli opravdoví čerti!!!

Tímto bych chtěla poděkovat (i za ostatní děti) všem strašidlům a postavičkám, které pro nás takový báječný zážitek připravili. Shodli jsme se na tom, že to byl náš nejlepší Mikuláš.

sepsala Áďa