Vítá Vás Dětský domov Kašperské Hory!

Jak pomoci?

Návštěva Cirku La Putyka


Ve středu 19. června 2024 jsme přijali milé pozvání od Tomáše a Pavlíny Slavatových (předních podporovatelů a zarytých příznivců dětských domovů) na výjimečné představení Cirku La Putyka, které bylo odehráno právě a jedině pro děti z dětských domovů (a jejich doprovod).

Naše skupinka ve složení 7 dětí, teta Kristína a paní ředitelka vyrazila z našeho DD zavčasu, cesta příjemně ubíhala a my jsme krásně dorazili do Prahy do Holešovic bez sebemenšího zpoždění. Zakrátko už jsme usedli na svá místa v hledišti a nechali se unášet skvělými zážitky.

Představení to bylo nádherné plné nebezpečných a dechberoucích akrobatických kousků a i humorných situací, moc se nám program líbil - od samého začátku až do konce. Všechny účinkující jsme pak za to ocenili pořádným potleskem a celé hlediště plné nadšených velkých i malých diváků si k tomu stouplo - jako vyjádření velikého uznání a díků za tak fajnovou podívanou. Tomášovi, Pavlíně i všem z ansámblu Cirku MOC děkujeme, zase máme krásné zážitky do sbírky!