Vítá Vás Dětský domov Kašperské Hory!

Jak pomoci?

Naše Vánoce 2023


Vánoce…překrásná a tak toužebně očekávaná část roku, kdy se rodina sejde pohromadě a tráví vzácné chvíle pospolu. Jenže, když jsi v děcáku, rodinu máš nanic, rozbitou nebo někde daleko, nemůžeš za ní, je to těžké období… A tak je tu náhradní rodina: tety a strejdové z dětského domova, kteří mají pro děti vždy otevřenou náruč a srdce na pravém místě.

Pod vánočními stromečky v našich rodinkách bylo díky několika projektům a hlavně sponzorům a dobrým lidem dárečků opravdu požehnaně!

Děkujeme moc společnosti Dejme dětem šanci, Petře Kubíkové a společnosti Se srdcem, NF Hanky Kynychové, zakladatelům Milý Ježíšku Martinovi Kučerovi a Vojtěchovi Pauknerovi a zaměstnancům Reiffeisen Bank (kteří našim dětem splnili dárky ze “Stromu splněných přání” v OC Novoplaza). Také moc děkujeme panu starostovi městské části Prahy Újezd a tamním dobrovolným hasičům za dárky pro 6. rodinku a adventní kalendáře pro všechny naše děti. Jste báječní...díky Vám měly naše děti o Vánocích spoustu radosti z dárečků a smutek šel stranou.