Vítá Vás Dětský domov Kašperské Hory!

Jak pomoci?

Naše Vánoce (2021)


Vánoce už jsou nějakou dobu za námi, ale to, aby byly pro děti z našeho dětského domova, co nejkrásnější, zařizujeme pilně už od září. Ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Dejme dětem šanci – kdy si děti mohly přát konkrétní dárek (splnitelný díky sponzorům přes internet) a také splnění přání dětí v obchodním centru v Praze, dále nadačnímu fondu Hanky Kynychové, který obdaroval nejmladší děti a projektem „Milý Ježíšku“ jsme získali pro všechny děti hodnotné dárky. Dětem materiálně (formou krásných dárků) přispěli i soukromé osoby, například Němcovi z Vimperku či Koubovi ze Sušice. Všem moc děkujeme, že šíříte radost v našem domově a zpříjemňujete chvíle, které by děti měly trávit s rodinou, ale kvůli těžkému osudu nemohou.

Třináctiletá Natálka shrnula Vánoce těmito slovy:

„Vánoce byly hezké, byla jsem s Janičkou a Toníčkem a měli jsme filé a bramborový salát. Dostala jsem kavárnu, dětský make-up, dvě voňavky, elektrický kartáček, šampony, gumičky do vlasů, čepici a boby s volantem.

Vánoce byly hezké a zase se budu těšit na příští rok.

Děkuji tetám a Ježíškovi!“

…i my moc děkujeme za všechny děti. Děkujeme všem nadacím, sponzorům a dobrovolníkům, tetám i strýčkům, díky kterým naše děti měly spoustu dárků pod vánočním stromečkem a užily si krásnou vánoční nadílku.