Vítá Vás Dětský domov Kašperské Hory!

Jak pomoci?

Díky, Deniso!


Denisa byla v naší rodince téměř jedenáct let. Přišla z biologické rodiny, během pobytu byla i v pěstounské rodině. Tam se jí ale nelíbilo a dělala vše pro to, aby se mohla vrátit do DD Chanovice. Zde vychodila základní školu, následně se vyučila v oboru cukrářka, dodělala si nástavbu v oboru Podnikání a absolvovala dva semestry na VŠFS obor kriminalistika.

V té době ale již podnikala kroky k uskutečnění svého snu – být v armádě. Pečlivě se připravovala na vojenský výcvik a následně byla přijata do Vyškova. Z pozice vojína brzy postoupila na svobodníka, desátníka a od 1. 7. 2022 by měla být četařkou.

V době covidové pandemie se Denisa přidala mezi dobrovolníky pomáhající v nemocnicích (v Ústřední vojenské nemocnici v Praze).

V loňském roce se Denisa zúčastnila mírové mise NATO v Litvě. Již dopředu si koupila strojek na holení a stříhání. Měla sen, že bude stříhat vojáky, kteří to budou potřebovat, a případné finanční ohodnocení věnuje dětem naší rodinky. Během mise strojek pro velký zájem opotřebovala. Obstarala si nový a střihala dál.

Peníze od vojáků dětem přivezla osobně se spoustou sladkostí zakoupených v Litvě.

Výtěžek bude věnován na volnočasové kroužky, sportovní vybavení a letní táborové pobyty dětí z Chanovic.

Denisa děti i tety v Chanovicích navštívila, předala finanční dar, sladkosti a vše okomentovala slovy: „Děti měly obrovskou radost a tety velmi mile překvapila výše částky. Věřím, že celá částka bude do poslední koruny využita na potřebné věci.“

My moc děkujeme Denise a hlavně vojákům z 1. úkolového uskupení 25. protiletadlového raketového pluku!!!