Vítá Vás Dětský domov Kašperské Hory!

Jak pomoci?

Benefiční běh pro dětský domov


Letní tábory jsou čím dál dražší a stávají se nezanedbatelnou položkou v rozpočtu našeho dětského domova. Zároveň jsou pro "naše" děti nezbytnou součástí léta. Chceme, aby si děti užily prázdniny, navázaly nová kamarádství, dostaly se do jiného prostředí, než které znají z každodenního života a hlavně, aby zažily spoustu dobrodružství. Také potřebujeme, aby tety a strejdové, které se o děti celoročně starají jako o vlastní, nabrali nový dech, energii a elán, mohli trochu vydechnout a čerpat dovolenou.

Proto jsme se rozhodli sehnat prostředky na letní činnost (alespoň z části) netradičním způsobem: v sobotu 14. května 2022 zveme dobrosrdečné sportovce (ale i nesportovce), zkrátka příznivce našeho domova z řad veřejnosti na benefiční běh pro náš dětský domov. Poplatkem za startovné tak přispějete na dobrou věc a zároveň prověříte svou fyzičku. Trasa závodu bude startovat před kašperskohorským dětským domovem, povede přes Kašperk, Sedlo, Záluží, Žižkův vrch až do sušického dětského domova. Je rozdělena na celkem osm různě dlouhých a různě náročných úseků, kdyby se někdo rozhodl absolvovat jen část trasy.

Do běhu se zapojí i děti, tety a strejdové a ředitelka dětského domova! Tak pojďte s námi vyrazit na třináctikilometrovou trasu - moc se těšíme na setkání a na společný zážitek. Hlavně tedy na setkání v cíli, kde bude připraveno občerstvení a tombola s odměnami pro děti.