Navigation
Ubytovna v DD Kašperské Hory

Je zde 6 pokojů s příslušenstvím, mohou se zde ubytovat dětské kolektivy a rodiny s dětmi, je v provozu celý rok.
Objednávky na tel. 721 933 256, email: uhlikova.ddkh@seznam.cz, (Hana Uhlíková).

fotky >>

Sušice

 

 U „rybiček“ a „kočiček“ jsme si za poslední roky zvykli na určitou stabilitu. Moc se toho u nás nemění a tak si tu hezky nažíváme, protože jsme na sebe zvyklí a máme se rádi.
Máme tu dvě dívky už dospělé, jsou zde na dobrovolném pobytu, protože ještě neukončily přípravu na budoucí povolání. Jedna bydlí ve cvičném bytě a již tento rok by se měla vyučit kuchařkou. Druhá z dívek bydlí se svými sourozenci v rodince „U kočiček“, bude studovat ještě 2 roky a nedávno se jí narodilo miminko. Rodinka „U kočiček“ se vyznačuje zejména tím, že jsou tu už několik let doopravdy sourozenci, pět z jedné rodiny a tři z druhé.
Rodinka „U rybiček“ tak tam se zase daří sportu. Máme zde velmi talentovaného fotbalistu, který hraje již krajský přebor a loni nově objevený talent pro hod koulí. Dívka, u které jsme tento talent odhalili, začala vlastně ihned na celé čáře vítězit. Loni se probojovala hladce až do mezinárodního kola, toho se však nemohla zúčastnit, protože neměla potřebné doklady. Letos jsme už připravení a žádnou medaili si nenecháme utéct.